Tropical Island z Brna

Tropical Island z Brna

Dvoudenní autobusový zájezd do tropického ráje Tropical Island, který se nachází v německé oblasti Braniborsko cca 60 km jižně od Berlína. Jedná se o uměle vytvořený tropický park s pralesem, písečnými plážemi, lagunou a velkým bazénem (mořem), vodopády, vířivkami, saunami, tobogány a dalšími atrakcemi. Nachází se v budově bývalého hangáru, který pojme přes 6 600 návštěvníků a je otevřený nonstop, 365 dní v roce. Voda je perfektně čistá o teplotě 28 – 31 st. C.Teplota uvnitř haly se celoročně pohybuje okolo 25 st. C.

Pozornost 0,5 l balené vody ZDARMA a sladká tečka na začátek pro každého tripaře:)

Program zájezdu

Pátek - odjezd v nočních hodinách z Ostravy, Kroměříže, Brna do Německa, kam dorazíme v ranních hodinách

Sobota a neděle - v sobotu ráno příjezd do Německa, poté přesun do Tropical Islandu, kde následuje celodenní koupání a nocleh přímo na plaži do neděle. V odpoledních hodinách odjezd zpět do České republiky. Návrat do jednotlivých nástupních míst v nočních hodinách

Čeká Vás největší deštný prales na světě, který skrývá přes 50 000 stromů, keřů a dalších tropických rostlin přímo z džungle.

Můžete navštívit Tropickou vesničku s unikátní kolekcí přístřešků a chýší jako v přímo v tropech, ve stylovém baru si můžete vychutnat osvěžující koktejl, kávu nebo stylové barbecue. Jejím srdcem je Wayang Stage, kde se ve dne odehrávají taneční, kouzelnická a akrobatická představení z celého světa, ve ketrých budeme svědky nevídaných věcí. Zda se jedná skutečně o kouzla nebo jen o dokonalou iluzi zjistíte, když se s námi vydáte na tento jedinečný výlet.

Na své si rozhodně přijdou i děti v dětském koutku Tropino club, kde je horolezecká stěna, oblíbené lodičky nebo dětská stylová restaurace.

Tobogán se svou výškou 25 metrů je největší v Německu. Vybrat si můžete ze čtyř skluzavek, které nabízí jak pomalou jízdu, tak i jízdu vzrušující rychlostí 70 km/h.

Tropické moře (velký bazén) láká se svou teplotou vody 28 st. C jak ke koupání, tak i k potápění, šnorchlování nebo stavění písečného hradu přímo pod palmami. Po 19 hodině se zde konají tradiční noční show, které diváci sledují přímo z pláže. Během show je koupání zakázáno.

Romantická laguna Bali se svými 32 st. C přímo vybízí k relaxaci, odpočinku a načerpání nové energie. Společnost Vám budou dělat originální chýše z Bali, palmy a další dřeviny včetně pravého vodopádu z džungle. Nejromantičtější je laguna po setmění.

Na jedinečném hřišti s umělým trávníkem, 18 jamkami a šílenými překážkami si můžete dokonce zahrát i minigolf.

Prohřát své tělo můžete hned ve třech saunách. Kamenná se nachází uprostřed chrámu Angkor Wat a teplota dosahuje 80 – 95 st. C s vlhkostí vzduchu jen asi 5 – 10%. Dřevěná leží v Džunglové vesničce, kam se dostanete po dřevěném schodišti. Teplota opět 80 – 95 st.C, vlhkost vzduchu 5 – 10% a uklidňující atmosféru dotváří omamující vůně přírodního dřeva. Poslední bylinnou vymysleli šamani staroamerického kmene. Prospěšné účinky sauny doplňují vonné esence pečlivě vybraných bylinek.

Ubytování

Ze soboty na neděli strávíme jednu noc přímo v Tropickém ráji na pláži. Za příplatek je možné ubytování v tropické chatce nebo stanu. Během noci je možné neomezeně využívat celý komplex, kdy je v bazénu málo lidí, v celém parku je klid a je možné si plně vychutnat zvuky tropů.

Stravování je vlastní. V celém komplexu Tropical Island se nacházejí restaurace a bary nebo si můžete připravit vlastní jídlo přímo na plaží. Do areálu je zakázáno vnášet jakékoliv nápoje a jídlo. Jídlo a pití výjde asi na 25 Euro osoba/den.

Doprava

Doprava je zajištěna zájezdovým pohodlným autobusem s WC, klimatizací, videem. O naši bezpečnou jízdu se budou starat dva zkušení řidiči. Odjezdová místa jsou Ostrava, Olomouc, Kroměříž, Brno a Praha. Doprava z Ostravy a Olomouce za příplatek.

Cena a příplatky

Základní cena: 1.750,- Kč

Cena a příplatky

Cena zahrnuje:

  • dopravu tam a zpět (základní cena z Brna)
  • parkovné busu, poplatky za dálnice, DPH, pojištění CK proti úpadku
  • mapky a materiály pro lepší orientaci

Cena nezahrnuje:

  • stravu
  • vstupné na dva dny do Tropického parku s noclehem na pláži

Příplatky:

  • nástupní místo v Kroměříži, Vyškově, Prostějově, Olomouci (+100,- Kč)
  • nástupní místo v Ostravě, Frýdku-Místku (+200,- Kč)

Ceny vstupného:

  • dospělý základní vstupné: 35 EUR + 34,5 EUR za druhý den
  • dospělý se saunovým světem: 40 EUR + 34,5 EUR za druhý den
  • děti, studenti a senioři platí 29 EUR, se saunovým světem 35 EUR + 34,5 za druhý den

Základní vstupné vybereme v autobuse. Příplatek za druhou noc uhradíte při odchodu z parku společně s útratou za jídlo, pití, apod.
Jedná se o skupinové ceny, individuální ceny jsou vyšší a najdete je zde.

 

ceník a objednávka