Lužická Jezera a Tropical Island z Brna

Lužická Jezera a Tropical Island z Brna

Dvoudenní autobusový zájezd do německých oblastí Braniborsko a Sasko k Lužickým jezerům, které byly uměle založeny v dolech po dobývání hnědého uhlí. Do roku 2018 má vzniknout zatopením opuštěných hnědouhelných dolů největší oblast uměle založených jezer v Evropě a čtvrtá největší jezerní oblast v Německu. V okolí Lužických jezer se nachází desítky kilometrů asfaltových cyklostezek vhodných pro jak pro cyklisty, tak i in-line bruslení. Užijete si krásné bruslení a přírodu v okolí zatopených jezer, je možné vyzkoušet si jízdu na závodním okruhu nebo kolem tří jezer. V podvečer se autobusem přesunete do Tropického ráje, kde přenocujete na pláži ve vlastním spacáku a druhý den strávíte v bazénech v Tropickém ráji, které jsou plné exotických rostlin, vodopádů, tobogánů a lagun. Užijete si tak hned dva ráje.

Pozornost 0,5 l balené vody a sladká tečka na začátek pro každého tripaře:)

Program zájezdu

pátek - odjezd v nočních hodinách z Ostravy, Frýdku-Místku, Olomouce, Prostějova, Vyškova Kroměříže, Brna a Prahy do Německa, kam přijedeme v ranních hodinách.

sobota - ráno příjezd k Lužickým jezerům. Během celého dne si projedete okruh kolem 3 jezer, délka trasy je 41 km po asfaltových cestách uzavřených pro dopravu, s vyjímkou jedné krátké části, která vede po veřejné silnici. Okruh je možné libovolně zkracovat a zvolit si libovolnou délku trasy. V průběhu jízdy je možné se zastavit a občerstvit v řadě restaurací a bufetů, děti mohou využít některé z dětských hřišť. Dále je možné se vykoupat v jezerech. V podvečer přesun autobusem do Tropického parku na přenocování.

neděle - celodenní koupání v Tropickém ráji. V odpoledních hodinách odjezd zpět do České republiky. Návrat do jednotlivých míst v nočních hodinách.

Ubytování

Ze soboty na neděli strávíte jednu noc na pláži v Tropickém ráji. Za příplatek je možnost objednat tropickou chatku nebo stan. Během noci je možné plně využívat celý komplex bazénů, kde je v nočních hodinách málo lidí, v celém parku je klid a můžete si plně vychutnat zvuky tropů. Noční koupání je tedy největší zažitek.

Zájezd je bez stravy. U Lužických jezer i v Tropickém ráji je možnost navštívit řadu občerstvení, popřípadě si můžete na palži připravit vlastní jídlo. Jídlo a pití vychází cca na 25 Eur na osobu a den.

Doprava

Doprava je zajištěna zájezdovým pohodlným autobusem s WC, klimatizací, videem a polohovatelnými sedadly. O naši bezpečnou jízdu se budou starat dva zkušení řidiči. Doprava je kobinovaná se zájezdem Koupání v Tropical Islands. Odjezdová místa jsou Ostrava, Olomouc, Kroměříž, Brno a Praha. Doprava z Ostravy a Olomouce za příplatek.

Cena a příplatky

Základní cena: 2 900,- Kč

Cena zahrnuje: dopravu, vstupné do Tropického parku s noclehem, příplatek do saunových světů a na tobogány, zákonné pojištění cestovní kanceláře proti úpadku.

Cena nezahrnuje: stravu, nocleh ve stanu nebo v chatce za příplatek. Nástupní místo v Ostravě, Frýdku-Místku a v Olomouci za příplatek, cestovní pojištění.

Ceník a objednávka