Z Brna do Primarku v G3 Gerasdorf za nejlepší cenu 380,-/osoba

Z Brna do Primarku v G3 Gerasdorf za nejlepší cenu 380,-/osoba

Primark z Brna = nákupy v londýnském stylu pro celou rodinu v populárním obchodním domě Primark u Vídně v Rakousku v nákupním resortu G3 Gerasdorf nyní s odjezdem z Brna.

 

Primark je typický londýnský obchod populární především nízkou cenou a módním vzhledem svého zboží. Na trhu díky těmto faktům konkuruje známým firmám ve stejném odvětví. Nyní máte možnost navštívit Primark pohodlně z Brna.

 

Heslo Primarku je: Amazing fashion and amazing prices!!! Nádherná móda, nádherné ceny!!!

A co můžete např.: nakoupit? Svetry (od 4 euro), Trička (1,5 - 6 euro), Spodní prádlo (1,5 - 6 euro), Bižuterie (od 0,5 euro), Kabelky (4 - 25 euro) a další skvělé zboží (dětské, dámské, pánské, boty,...).

V Primarku má své hojné zastoupení nejen dámská, ale i dětská a pánská móda, takže nákupy pro celou rodinu za příjemné ceny v příjemném moderním prostředí. A nejen to...obuv, kabelky, bižuterie, doplňky - šátky, deštníky, dekorace do bytu (svíčky, polštářky,...).

Samotné obchodní centrum G3 nabízí mimo Primark mnoho dalších obchodů přes módu pro všechny věkové kategorie, doplňky do bytu až po  občerstvení a mnoho dalšího.

POZORNOST při výletu do Primarku z Brna 0,5 l balené vody ZDARMA pro každého tripaře a sladkou tečku na začátek :)

Jednotná cena: 380 Kč / osoba.

Cena zahrnuje: dopravu a služby technického průvodce.

Termíny na výlet do Primarku z Brna jsou uvedeny výše.

V 8:30 hodin odjezd z Brna od Janáčkova divadla.

Další nástupní místa: Brno, Mikulov

Pro vyhlášené termíny platí zatím nástupní a výstupní místo pouze Brno-Janáčkovo divadlo.

Po příjezdu kolem 11 hodiny do Primarku a nákupního resortu G3 Gerasdorf u Vídně budete mít k dispozici 5 hodin určených k nakupování v londýnském stylu v oblíbeném obchodě Primark.

V nákupním resortu je k dispozici ještě další spousta obchodů nejrůznějších značek - na 140 obchodů (Deichman, C&A, HM, Esprit, Desigual, Mango, Orsay, s.Oliver, Veromoda, Tom Tailor, Massi Milano, Beneton, obchod s potravinami Hofer a Merkur a další), takže se nemusíte bát, že by času bylo příliš nebo málo. Po nákupech můžete využít kavárny nacházející se v nákupním centru, případně občerstvení v restauraci či v rychlém občerstvení.

Nakoupíte zde dámské, pánské i dětské oblečení. Stylové, ležérní, domácí nebo elegantní oblečení, kabelky, boty, peněženky, šátky. Vše v nejrůznějším provedení a ve velkých skladových zásobách. Dále trička s potiskem i bez, bižuterii a mnoho dalšího.

Vzhledem k tomu, že se jedná o anglický styl nakupování, i číslování oblečení je v anglickém stylu, tak jako v každé pobočce Primarku.

 české číslování x anglické číslování:

 vel. v ČR 30 = 2, vel. v ČR 32 = 4, vel. v ČR 34 = 6, vel. v ČR 36 = 8, vel. v ČR 38 = 10, vel. v ČR 40 = 12, vel. v ČR 42 = 14, vel. v ČR 44 = 16, vel. v ČR 46 = 18, vel. v ČR 48 = 20, vel. v ČR 50 = 22, vel. v ČR 52 = 24

 Před samotnou návštěvou nákupního resortu a Primarku se můžete naladit přímo na stránkách Primark: www.primark.at

Jako cestovní doklad slouží pas nebo občanský průkaz.

Děti do 15 let musí mít svůj vlastní cestovní doklad, tj. pas nebo OP pro děti (nepostačuje uvedení v OP rodičů).

V 16:00 hodin odjezd z nákupního centra G3 a Primarku do Brna.

V 18:00 hodin předpokládaný návrat do Brna z Primarku.

 

Ceník a objednávka