Z Brna do Primarku v G3 Gerasdorf za nejlepší cenu 380,-/osoba

Z Brna do Primarku v G3 Gerasdorf za nejlepší cenu 380,-/osoba, Rakousko, 14.4.2018, Bez stravy

Z Brna do Primarku v G3 Gerasdorf za nejlepší cenu 380,-/osoba

Z Brna do Primarku v G3 Gerasdorf za nejlepší cenu 380,-/osoba
Termín:
14.4. – 14.4.2018
Změnit termín
Délka:1 den
Doprava:autobus (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:1-60
380 Kč (-0 %)

Odjezd z: Brna
Návrat do: Brna

 

 

Primark z Brna = nákupy v londýnském stylu pro celou rodinu v populárním obchodním domě Primark u Vídně v Rakousku v nákupním resortu G3 Gerasdorf nyní s odjezdem z Brna.

Primark je typický londýnský obchod populární především nízkou cenou a módním vzhledem svého zboží. Na trhu díky těmto faktům konkuruje známým firmám ve stejném odvětví. Nyní máte možnost navštívit Primark pohodlně z Brna.

 

Heslo Primarku je: Amazing fashion and amazing prices!!! Nádherná móda, nádherné ceny!!!

A co můžete např.: nakoupit? Svetry (od 4 euro), Trička (1,5 - 6 euro), Spodní prádlo (1,5 - 6 euro), Bižuterie (od 0,5 euro), Kabelky (4 - 25 euro) a další skvělé zboží (dětské, dámské, pánské, boty,...).

V Primarku má své hojné zastoupení nejen dámská, ale i dětská a pánská móda, takže nákupy pro celou rodinu za příjemné ceny v příjemném moderním prostředí. A nejen to...obuv, kabelky, bižuterie, doplňky - šátky, deštníky, dekorace do bytu (svíčky, polštářky,...).

Samotné obchodní centrum G3 nabízí mimo Primark mnoho dalších obchodů přes módu pro všechny věkové kategorie, doplňky do bytu až po  občerstvení a mnoho dalšího.

POZORNOST při výletu do Primarku z Brna 0,5 l balené vody ZDARMA pro každého tripaře a sladkou tečku na začátek :)

Jednotná cena: 380 Kč / osoba.

Cena zahrnuje: dopravu a služby technického průvodce.

Termíny na výlet do Primarku z Brna jsou uvedeny výše.

V 8:30 hodin odjezd z Brna od Janáčkova divadla.

Další nástupní místa po trase (i výstupní): Brno - Janáčkovo divadlo, Mikulov - dle předchozí domluvy.

Po příjezdu kolem 11 hodiny do Primarku a nákupního resortu G3 Gerasdorf u Vídně budete mít k dispozici 5 hodin určených k nakupování v londýnském stylu v oblíbeném obchodě Primark.

V nákupním resortu je k dispozici ještě další spousta obchodů nejrůznějších značek - na 140 obchodů (Deichman, C&A, HM, Esprit, Desigual, Mango, Orsay, s.Oliver, Veromoda, Tom Tailor, Massi Milano, Beneton, obchod s potravinami Hofer a Merkur a další), takže se nemusíte bát, že by času bylo příliš nebo málo. Po nákupech můžete využít kavárny nacházející se v nákupním centru, případně občerstvení v restauraci či v rychlém občerstvení.

Nakoupíte zde dámské, pánské i dětské oblečení. Stylové, ležérní, domácí nebo elegantní oblečení, kabelky, boty, peněženky, šátky. Vše v nejrůznějším provedení a ve velkých skladových zásobách. Dále trička s potiskem i bez, bižuterii a mnoho dalšího.

Vzhledem k tomu, že se jedná o anglický styl nakupování, i číslování oblečení je v anglickém stylu, tak jako v každé pobočce Primarku.

 české číslování x anglické číslování:

 vel. v ČR 30 = 2, vel. v ČR 32 = 4, vel. v ČR 34 = 6, vel. v ČR 36 = 8, vel. v ČR 38 = 10, vel. v ČR 40 = 12, vel. v ČR 42 = 14, vel. v ČR 44 = 16, vel. v ČR 46 = 18, vel. v ČR 48 = 20, vel. v ČR 50 = 22, vel. v ČR 52 = 24

 Před samotnou návštěvou nákupního resortu a Primarku se můžete naladit přímo na stránkách Primark: www.primark.at

Jako cestovní doklad slouží pas nebo občanský průkaz.

Děti do 15 let musí mít svůj vlastní cestovní doklad, tj. pas nebo OP pro děti (nepostačuje uvedení v OP rodičů).

V 16:00 hodin odjezd z nákupního centra G3 a Primarku do Brna.

V 18:00 hodin předpokládaný návrat do Brna z Primarku.

S sebou doporučujeme na nákupy nejen do Primarku:  penízky na nákupy v obchodním centru, dobrou náladu :)

 

Popis zájezdu

 

 

 

Z Brna do Primarku v G3 Gerasdorf za nejlepší cenu 380,-/osoba

Primark z Brna = nákupy v londýnském stylu pro celou rodinu v populárním obchodním domě Primark u Vídně v Rakousku v nákupním resortu G3 Gerasdorf nyní s odjezdem z Brna.

Primark je typický londýnský obchod populární především nízkou cenou a módním vzhledem svého zboží. Na trhu díky těmto faktům konkuruje známým firmám ve stejném odvětví. Nyní máte možnost navštívit Primark pohodlně z Brna.

Pořadatelem tohoto zájezdu je KV trip, IČ 02914069.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK