Sol Garden Istra Village

Sol Garden Istra Village, Chorvatsko, Istrie, Umag, 1.6.2018, Polopenze

Sol Garden Istra Village starstarstarstar

Sol Garden Istra Village
Termín:
Načítám ... 1.6. – 10.6.2018
Změnit termín
Délka:10 dní
Doprava:autobus (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:132490341
12 970 Kč (-0 %)
400 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Bazén vnitřní
  • Bazén venkovní
  • WiFi
  • Vhodné pro děti
  • Wellness
  • Tobogány
  • Sportovni aktivity
Ubytování
klimatiz. pokoje classic s možností přistýlky jsou vybaveny minibarem (na vyžádání), trezor, SAT/TV, telefon, koupelna/WC, fén, balkon. Hotel disponuje rodinnými propojenými pokoji až pro 5 osob.
Poloha
hotel spojuje moderní design s původní istrijskou architekturou, nachází se 200 metrů od přírodní pláže a cca 3 km od centra Umagu.

Destinace
Chorvatsko
Hotel
Hotel Sol Garden Village
Doporučení
Sol Garden Village je vhodný především pro aktivní rodiny s dětmi a nadšence do cyklistiky. Pro děti resort nabízí light all inclusive zdarma.
Obsazení
X-XXXXX
Země
Istrie
Vybavení
zahrada se soustavou bazénů a vodních atrakcí je součástí Resortu Sol Garden Istra s více než než 1100 m2 vodní plochy. Lobby bar, snack bar, aquapark (pol. června - pol. září), kongres. centrum, parkování zdarma na sběrném parkovišti, před hotelem za příplatek, kadeřnictví, suvenýry, směnárna, bankomat, cyklokoutek, fitness program, živá hudba.
Stravování
polopenze, pro děti 5-11,99 let light all inclusive zdarma
Snídaně
bufetové
Večere
bufetové, cooking show
Pro děti
miniclub (květen - pol. září), Teen club 14-17 let (červenec-srpen), hřiště, Kids light all inclusive, postýlka zdarma (na vyžádání).

All Inclusive
pro děti - Kids light all inclusive - (pol. června - pol. září) - pro děti od 5 do 12 let (při příjezdu obdrží náramek): oběd (denní menu) 13.00 - 15.00, nealko, voda 12.00 - 17.00, zmrzlina/zákusek - v danou hodinu odpoledne (dle ročního období). K dispozici v odděleném prostoru v zábavním centru, přístupné pouze pro děti s náramky!
Služby za poplatek
půjčovna kol pro děti i dospělé, půjčovna cyklo vybavení, kompletní servis a opravy jízdních kol, cyklovýlety s průvodcem, wellness centrum o rozloze 1000 m2, saunový komplex, víceúčelové hřiště Katoro (fotbal, házená, basketbal a volejbal), jezdecké centrum, vodní sporty, škola tenisu s 26 tenisovými kurty.Internet
WiFi na pokojích, internet. koutek na recepci zdarma.
Pořadatelem tohoto zájezdu je FIRO-tour a.s., IČ 27869237.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Odjezd
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK