Lenti, Balance H117 - Wellness víkend

Lenti, Balance H117 - Wellness víkend, Maďarsko, Západní Maďarsko, Lenti, 12.1.2018, Polopenze

Lenti, Balance H117 - Wellness víkend starstarstarstar

Lenti, Balance H117 - Wellness víkend
LM
Termín:
12.1. – 14.1.2018
Změnit termín
Délka:3 dny
Doprava:vlastní (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:131756499
2 960 Kč (-14 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Popis
Nový moderní wellness hotel je propojen chodbou s termálními lázněmi. Nachází ve městě Lenti v jihozápadní části Maďarska, v údolí řeky Kerka a v blízkosti slovinských, chorvatských a rakouských hranic.

Výlety: lesní vláček (32 km dlouhá trasa v provozu od května do konce září), cyklostezky, motokárová dráha, rybářská jezera.
Szécsisziget (10km) – Muzeum vodního mlýnu, Rezervace bůvolů, Szentgyörgyvölgy – nejkrásnější práce lidových hrnčířů, Budafapuszta – Arboretum.

Služby a vybavení: restaurace, bar, wellness (zážitkový bazén, čtyři různé sauny, masáže), dětský koutek, úschova zavazadel, konferenční místnost.

Budovu hotelu spojuje krytých chodby s termálními lázněmi Lenti, nabízejícími několik bazénů a široký výběr wellness služeb, kde si hosté mohou bez omezení užívat služby lázní. Na děti čeká zážitkový bazén s tobogánem a další hry, jakož i oddělená oblast pro ty nejmenší. V teplovodních zážitkových bazénech poskytují potřebné uvolnění podvodní masáže, gejzír, masážní sprchy a vířivkové sedačky.

Naproti hotelu je k dispozici bezplatné parkoviště.

Příjezd a odjezd:
příjezd (check-in): od 15:00 hod
odjezd (check-out): do 11:00 hod
Ubytování
2lůžkové pokoje standard, 2lůžkové pokoje superior s možností přistýlky a dětské postýlky. Na každém pokoji minibar, sejf, TV, klimatizace. Pokoje Superior s balkon (kromě 6 pokojů).
V nejvyšším patře 2 luxusní apartmány, jejichž součástí je i velká terasa s možností propojení s panoramatickou zimní zahradou a s vlastní vířivkou.
Strava
Snídaně, večeře formou bohatého bufetu s řadou čerstvých produktů od místních dodavatelů.
Zájezd zahrnuje
Welcome drink, 2x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji, 2x snídaně formou bufetu, 2x večeře formou bufetu, neomezený vstup do lázní Terme Lenti (i v den odjezdu), neomezený vstup do energetického parku Park Energie Szent György (místo střetu příznivé energie), neomezený vstup do nových zážitkových lázní (2 bazény – různé podvodní masáže, dětský bazén se skluzavkou, jacuzzi, rodinnou skluzavkou a 75 metrů dlouhý tobogán), použití hotelové wellness (4 sauny, bazén s vodopádem a masážními účinky, koutek s vodní, čaje a ovoce), wellness programy dle týdenní nabídky, volný vstup do fitness centra, zdarma pronájem sportovních potřeb (kola, Nordic Walking hole, Smovey kroužky), vak s ručníky, župan a pantofle (na celý pobyt), využití dětské herny v hale, XBOX One a venkovní hřiště, WIFI v celém hotelu, Parkování.
Zájezd nezahrnuje
Na místě se hradí místní poplatek 1,25 € (osoba 18 let a starší)., Příplatek za jednolůžkový pokoj 24,- € / noc., Balíček Evropa A cestovního pojištění včetně nevyužité dovolené – cena Kč za osobu 18 - 70let / 3 dny (90 CZK), Balíček Evropa A cestovního pojištění včetně nevyužité dovolené – cena Kč za dítě do 17,99let / 3 dny (75 CZK), Balíček Evropa A cestovního pojištění včetně nevyužité dovolené – cena Kč za osobu nad 70+ let / 3 dny (165 CZK)
Slevy
Dítě do 3,99 let zdarma., Sleva platí se 2 plně platícími dospělými!
Pořadatelem tohoto zájezdu je APEX TOUR s.r.o., IČ 26018268.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK