Jedeme pro dárky do Říma a Vatikánu

Jedeme pro dárky do Říma a Vatikánu, Itálie, Řím, 7.12.2017, Snídaně

Jedeme pro dárky do Říma a Vatikánu starstarstar

Jedeme pro dárky do Říma a Vatikánu
LM
Termín:
7.12. – 10.12.2017
Změnit termín
Délka:4 dny
Doprava:autobus (-)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:109934993
3 890 Kč (-44 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Jedeme pro dárky do Říma a Vatikánu - novinka - lux.bus, hotel se snídaní jen za 3.890,- Kč
Popis
Odjezdy z celé ČR bez příplatku.


Zájezd cestovní kanceláře s certifikátem dlouhodobě poskytovaných nadstandardních služeb klientům.

Oblíbený klasický předvánoční zájezd do Itálie - uvidíte nekrásnější italskou historii v Římě a Vatikánu a také nakoupíte levně a výhodně vánoční dárky !!! Luxusní bus (wc, klima, video), hotel min. 3* se snídaní !
Bohatý poznávací program !!! Speciální předvánoční cena zájezdu = dárek od naší CK !!!
Ubytování
2-lůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím !
Doprava
Odjezdy z celé ČR bez příplatku.

Nový Bor, Liberec, Mladá Boleslav, Praha, Plzeň, Ostrava, Olomouc, Brno, Jihlava, Tábor, České Budějovice a další místa dle poptávky !
Strava
1 x kontinentální snídaně v ceně
1 x servírovaná večeře za příplatek 150 Kč
Zájezd zahrnuje
DOPRAVA LUXUSNÍM BUSEM (WC, KLIMA, VIDEO), 1 x hotel MINIMÁLNĚ 3* se snídaní, pokoje s vlastním příslušenstvím !!!, pojištění CK, průvodce
Zájezd nezahrnuje
1-lůžkový pokoj/os. (690 CZK), komplexní pojištění včetně STORNA od České pojišťovny (140 czk), 1 x servírovaná večeře (190 czk)
Výlety
vstupy-platí se individuálně na místě ! (30 EUR)
Slevy
SLEVA PRVNÍ MOMENT AŽ 300,- KČ NA OSOBU ZE ZÁKLADNÍ CENY 3.890,- KČ !
Program
Den 1
! EUROVÍKEND ! CENA LAST MINUTE ! EUROVÍKEND !
Ubytování vždy v hotelu min. 3*, v pokojích s vlastním příslušenstvím !!!
Odjezdy z celé ČR bez příplatku !!!
Jedeme pro dárky
do Říma a Vatikánu !
Program zájezdu:
1. den:
V 7 hodin odjezd z Nového Boru, v 8 hodin Liberce, v 9 hodin z Mladé Boleslavi, v 10 hodin z Prahy u hlavního nádraží, v 8 hodin z Hradce Králové, z Plzně v 8.00, z Českých Budějovic ve 14 hodin, ve 4.00 z Ostravy, v 5.30 z Olomouce, v 7.00 z Brna, v 8.15 z Jihlavy-Pávova. Z dalších nástupních míst po uvedených trasách v ČR i mimo ně dle poptávky. Z dalších nástupních míst v ČR dle poptávky. Tranzit Rakouskem do Itálie. Časy odjezdů z Moravy mohou být ještě upřesněny dle trasy po ČR.

Den 2
2. den:
Ráno příjezd do Říma: zahájení dvoudenní prohlídky Říma: poznávací program:prohlídka Vatikánu /náměstí a chrám Sv. Petra, výstup na kupoli - krásný výhled na Řím z výše 132 metrů, dále prohlídka Vatikánských muzeí a Sixtinské kaple; Andělský hrad, Piazza Navonna, krátké osobní volno. Variantně po celý den možnost nákupů v centru Říma. Večer odjezd do hotelu, večeře za příplatek, nocleh /1-3-lůžkové pokoje/. Tento den možnost celodenního nezávislého individuálního programu v Římě !

Den 3
3. den:
Po snídani odjezd do centra Říma - pokračování prohlídky: Pantheon, Fontana di Trevi, Španělské náměstí - prohlídka a posezení na Španělských schodech, Piazza Venezia, Památník sjednocení, Kapitolské náměstí a Kapitol, Forum Romanum, Koloseum a další památky. Večer krátké osobní volno v centru Říma. Variantně opět celý den možnost nákupů v centru Říma ! Večer odjezd z Říma, tranzit Itálií a Rakouskem do ČR. Tento den možnost celodenního nezávislého individuálního programu v Římě !

Den 4
4. den:
Pokračování tranzitu Rakouskem do ČR. V odpoledních hodinách příjezd do nástupních míst v ČR (návrat do Prahy cca do 15 hodin a s časovým dopočtem do ostatních míst !).
Doporučené kapesné:
60 – 90 EURO - na vstupy a drobné suvenýry, na zastávky na odpočivadlech při průjezdech Rakouskem.
Cena zájezdu: 3.890,- Kč /původní cena 4.990,- Kč/
PRVNÍ MOMENT = při nákupu zájezdu alespoň 1 měsíc před odjezdem sleva 100,- Kč/os. /2 měsíce 300,- Kč/os. z ceny 3.890,- Kč / !
V autobuse bude možno zakoupit občerstvení (teplé a chlazené nápoje) a dle vybavení busu i další občerstvení za Kč ! Pouze doprava nebo další sedačka oběma směry : 2.690,- Kč !
Cena obsahuje: Dopravu lux.busem (VIDEO, KLIMA, WC), 1x nocleh se snídaní v hotelu min. 3 hvězdy ve 2-lůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím-na vyžádání možný 3-lůžkový pokoj, za příplatek 1-lůžkové pokoje, pojištění CK, průvodce CK.
Příplatek: na 1-lůžkový pokoj: 690,- Kč, komplexní pojištění VČETNĚ STORNA od České pojišťovny: 140,- Kč,1xvečeře za 190 Kč.
V ceně není např.: vstupy: Kupole Sv. Petr cca 5-10 EURO, Vatikánská muzea cca 15 EURO, Koloseum cca 12 EURO, metro v Římě cca 6 EURO.
Služby za příplatek garantujeme pouze při zakoupení současně se zakoupením celého zájezdu. Při pozdějším objednání budou tyto služby zajištěny pouze tehdy, pokud to kapacitní a organizační podmínky umožní !

Pořadatelem tohoto zájezdu je Helena Urbanová, IČ 44563647.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK