Jedeme pro dárky do Florencie, Říma a Vatikánu

Jedeme pro dárky do Florencie, Říma a Vatikánu, Itálie, Řím, 7.12.2017, Snídaně

Jedeme pro dárky do Florencie, Říma a Vatikánu starstarstar

Jedeme pro dárky do Florencie, Říma a Vatikánu
LM
Termín:
7.12. – 10.12.2017
Změnit termín
Délka:4 dny
Doprava:autobus (-)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:109934995
3 990 Kč (-23 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Jedeme pro dárky do Florencie, Říma a Vatikánu - NOVINKA Jen za 3.990,- Kč
Popis
Oblíbený klasický předvánoční zájezd do Itálie - uvidíte nekrásnější italskou historii ve 2 romantických městech a také nakoupíte levně a výhodně vánoční dárky !!! Luxusní bus, hotel 3* se snídaní !
Bohatý poznávací program !!!
Speciální předvánoční cena zájezdu = dárek od naší CK !!!
Ubytování
2-lůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím !
Doprava
Nový Bor, Liberec, Mladá Boleslav, Praha, Plzeň, Ostrava, Olomouc, Brno, Jihlava, Tábor, České Budějovice a další místa dle poptávky !
Strava
1 x kontinentální snídaně v ceně
1 x servírovaná večeře za příplatek
Zájezd zahrnuje
DOPRAVA LUXUSNÍM BUSEM (WC, KLIMA, VIDEO), 1 x hotel MINIMÁLNĚ 3* se snídaní, POKOJE S VLASTNÍM PŘÍSLUŠENSTVÍM !, pojištění CK, průvodce
Zájezd nezahrnuje
1-lůžkový pokoj/os. (690 CZK), komplexní pojištění včetně storna od České pojišťovny (140 CZK), 1 x servírovaná večeře (150 czk)
Výlety
vstupy-platí se individuálně na místě ! (30 EUR)
Slevy
SLEVA PRVNÍ MOMENT AŽ 300,- KČ NA OSOBU ZE ZÁKLADNÍ CENY 3.990,- KČ !
Program
Den 1
! EUROVÍKEND ! CENA LAST MINUTE ! EUROVÍKEND !

Ubytování vždy v hotelu min. 3*, v pokojích s vlastním příslušenstvím !!!

Odjezdy z celé ČR bez příplatku !!!

Jedeme pro dárky
do Florencie,
Říma a Vatikánu !


Program zájezdu:

1. den:

Ve 12.30 hodin odjezd z Nového Boru, ve 13.30 hodin Liberce, ve 14.30 hodin z Mladé Boleslavi, v 15.30 hodin z Prahy u hlavního nádraží, ve 13 hodin z Hradce Králové, z Plzně ve 13.30, z Českých Budějovic v 18 hodin, v 9.00 z Ostravy, v 10.30 z Olomouce, ve 12.00 z Brna, ve 13.15 z Jihlavy-Pávova. Z dalších nástupních míst po uvedených trasách v ČR i mimo ně dle poptávky. Z dalších nástupních míst v ČR dle poptávky. Tranzit Rakouskem do Itálie.

Den 2
2. den:
Dopoledne příjezd do Florencie, celý den prohlídka města /Michelangelova vyhlídka, Palazzo Vecchio, Dóm, Kampanila, Baptisterium, Galerie Uffizi, Piazza de Pitti, Santa Croce, kaple Medičejská, Ponte Vecchio a mnoho dalších zajímavostí a památek/, v podvečer volno v centru Florencie. Variantně možné celodenní nákupy dárků v centru města ! Večer odjezd do hotelu, večeře za příplatek, nocleh /1-3-lůžkové pokoje/. Tento den možnost celodenního nezávislého individuálního programu ve Florencii !

Den 3
3. den:
Po snídani odjezd Říma. Celý den prohlídka věčného města: Vatikán /chrám Sv. Petra, Muzea, Sixtinská kaple/, Andělský hrad, Piazza Navona, Pantheon, Fontana di Trevi, Španělské náměstí - prohlídka a posezení na Španělských schodech, Piazza Venezia, Památník sjednocení, Kapitolské náměstí a Kapitol, Forum Romanum, Koloseum. Variantně možné celodenní nákupy dárků v centru města ! Večer odjezd z Říma, tranzit Itálií a Rakouskem do ČR. Tento den možnost celodenního nezávislého individuálního programu v Římě !

Den 4
4. den:
Pokračování tranzitu Rakouskem do ČR. V odpoledních hodinách příjezd do nástupních míst v ČR (návrat do Prahy cca do 17 hodin a s časovým dopočtem do ostatních míst !).
Doporučené kapesné:
60 – 90 EURO - na vstupy a drobné suvenýry, na zastávky na odpočivadlech při průjezdech Rakouskem.
Cena zájezdu: 3.890,- Kč /původní cena 5.390,- Kč/

V autobuse bude možno zakoupit občerstvení (teplé a chlazené nápoje) a dle vybavení busu i další občerstvení za Kč !
Pouze doprava oběma směry nebo další sedačka : 2.790,- Kč !
Cena obsahuje: Dopravu lux.busem (VIDEO, KLIMA, WC), 1x nocleh se snídaní v hotelu min. 3 hvězdy ve 2-lůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím-na vyžádání možný 3-lůžkový pokoj, za příplatek 1-lůžkové pokoje, pojištění CK, průvodce CK.
Příplatek: na 1-lůžkový pokoj: 690,- Kč,komplexní pojištění VČETNĚ STORNA od České pojišťovny: 140,- Kč,1x večeře za 190 Kč.
V ceně není např.: vstupy: chrám Santa Croce 3 EURA, Galerie Uffizi cca 12 EURO, Academia (originál sochy Davida) cca 10 EURO, Kupole Sv. Petr cca 5-8 EURO, Vatikánská muzea cca 15 EURO, Koloseum cca 12 EURO, metro v Římě cca 6 EURO.
Služby za příplatek garantujeme pouze při zakoupení současně se zakoupením celého zájezdu. Při pozdějším objednání budou tyto služby zajištěny pouze tehdy, pokud to kapacitní a organizační podmínky umožní !

Pořadatelem tohoto zájezdu je Helena Urbanová, IČ 44563647.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK